Pôžičky pred výplatou bezstarostne

Došli Vám peniaze pred výplatou, no máte nečakané výdavky? Požičajte si!Ste zamestnaný, ale váš plat nestačí na pokrytie nečakaných výdajov? Netrápte sa, určite nie ste sám. Na tento stav mysleli aj nebankové spoločnosti a ako riešenie tejto situácie vám navrhujú pôžičky pred výplatou. Mnoho rodín žije od výplaty do výplaty a už aj 5 eurový nadrozpočtový výdavok môže ovplyvniť celý chod domácnosti. Možno niekto z vašich príbuzných usporadúva oslavu a vy nechcete prísť s prázdnymi rukami. Opäť raz platí, že pôžička pred výplatou môže vyriešiť aj tento problém. Ak je vašou jedinou pochybnosťou to, že neviete, či vám žiadosť bude schválená, nebojte sa. V prvom rade, kto nevyskúša, nevie. V druhom rade je väčšina žiadostí o pôžičky pred výplatou akceptovaná.

Pôžička pred výplatou ihneď!

Potrebujete peniaze skutočne rýchlo, no do výplaty nemôžete čakať? Pôžička pred výplatou ihneď nebudeme vás zbytočne naťahovať. Rýchle pôžičky pred výplatou sú schopné doručiť vám žiadané peniaze už do 10 minút od schválenia. Dokonca celý proces vybavovania je veľmi rýchly a jednoduchý.

Žiadosť, ku ktorej sa môžete dopracovať kliknutím na vyššie označený výraz, od vás požaduje len základné údaje, ako sú vaše meno, priezvisko, telefónne číslo, číslo OP či suma, o ktorú žiadate. To všetko môžete mať vypísané do 2-5 minút. Rýchla pôžička do výplaty automaticky vašu žiadosť preverí, a teda odpoveď môžete mať rovnako do 10 minút. Ak je systém vyťažený, čakanie na odozvu môže byť o niečo dlhšie, ale stále veľmi rýchle. Niektorí poskytovatelia pôžičky pred výplatou vás budú kontaktovať na číslo, ktoré ste v žiadosti zadali, aby sa uistili, že pôžička pred výplatou bol váš nápad. Po schválení počkáte niekoľko minút a už môžete utekať do najbližšieho bankomatu.

Ako požiadať?

Pôžička pred výplatou vám ponúka viacero variantov požiadania.

  1. pôžičky pred výplatou online: najrýchlejší spôsob vybavenia, avšak potrebujete prístup na internet. Pôžičky online sú prístupné o akejkoľvek hodine a v akýkoľvek deň.
  2. sms pôžička pred výplatou: v dnešnej dobe rozvíjajúci sa spôsob si nachádza čoraz viac prívržencov. Sms pôžička pred výplatou je pre tých, ktorí potrebujú peniaze, ak sa nachádzajú mimo domova, napr. na nákupoch. Potrebné je, aby ste si poznačili číslo, na ktoré je potrebné sms žiadosť odoslať, ako aj správny tvar sms pôžičky pred výplatou. Výhodou je, že nepotrebujete internet.
  3. telefonická pôžička pred výplatou: najklasickejší spôsob požiadania (okrem priameho fyzického stretnutia). Jediné, čo musíte urobiť, je si zistiť telefonický kontakt na jednotlivých poskytovateľov pôžičky pred výplatou a takouto formou sa s nimi dohodnúť na podmienkach, prípadne splátkach.

Treba Vám len malú sumu? 100, 200 euro? To nie je žiaden problém.Suma, splatnosť

Rýchle pôžičky pred výplatou vám sprostredkujú sumu do 350 eur. Sms pôžička pred výplatou vám ponúkne do 500 eur. Môže sa stať, že natrafíte na vyššie čísla, no tie však môžu mať obmedzenia. Prvým môže byť doba odosielania na účet a celkové vyhodnotenie žiadosti, ktoré môžu byť oveľa zdĺhavejšie než v prípade rýchlych pôžičiek do výplaty. Druhým obmedzením môže byť neserióznosť nebankovej spoločnosti, ktorá vám v takom prípade môže zarátať vysoké úroky a iné poplatky. Ale nezabúdajte, že vždy si môžete dôveryhodnosť každej finančnej spoločnosti overiť na stránke Národnej banky Slovenska, ktorá obsahuje zoznam len tých spoločností, ktoré obdržali licenciu.

Rýchla pôžička do výplaty má obmedzenú splatnosť. Býva to od 5 do 30 dní, no keďže ide o pôžičku pred výplatou, väčšinou sa spláca jednorázovo v deň príjmu výplaty. U niektorých poskytovateľov platí, že čím vyššiu sumu chcete splácať čo najdlhšiu dobu, odrazí sa to na zvýšených úrokoch.

Ide to aj bez úroku?

Áno. Niektorí poskytovatelia pôžičky do výplaty majú pre svojich nových zákazníkov akciu vo forme odpusteného úroku. Lenže ide o nižšie sumy od 95 do 150 eur, čo je stále dosť dobrá suma na záchranu vašej finančnej situácie. Ináč sa úrok pri rýchlych pôžičkách pohybuje okolo 20%.

Pôžička pred výplatou bez registra?

Asi to bude na neuverenie, ale na trhu je už aj pôžička pred výplatou bez registra, ktorá znovu otvára dvere pre tých žiadateľov, ktorí už niekedy boli dlžníkmi a ktorí sa nejakým nedopatrením ocitli na listine neplatičov. Pôžička pred výplatou bez registra neskúma kto a kedy splácal resp. nesplácal. Poskytovatelia pôžičky pred výplatou veria, že ste sa zo starých chýb poučili a pri splácaní tejto pôžičky už budete opatrnejší.

Váš príjem nemusíte nijako dokladovať, ide to aj bez dokladovania príjmuPôžička pred výplatou bez dokladovania príjmu

Ak si myslíte, že aj pôžička pred výplatou je limitovaná nejakou mzdovou čiastkou, mýlite sa. Môže sa stať, že niektorí poskytovatelia majú nejakú hranicu toho, komu pôžičky pred výplatou poskytnú a komu nie. My však poznáme aj takých, ktorí vám ju sprostredkujú bez dokladovania príjmu. Je možné, že niektorí od vás budú pýtať približný mesačný príjem, ten však nikto overovať nebude. Ak teda máte nízky plat a obávate sa, že by to ovplyvnilo vyhodnotenie žiadosti, pôžička pred výplatou bez dokladovania príjmu je pre vás ako stvorená.

Ako dostanem peniaze?

Sprostredkovatelia vám ponúkajú dve možnosti. Môžete si zvoliť, či chcete peniaze na účet alebo šekom.

Pôžička pred výplatou ihneď na účet je rozhodne najrýchlejší variant. Peniaze môžete mať u vás už do 10 minút od schválenia, zatiaľ čo pôžička pred výplatou šekom vám bude doručená do 4 dní, a to aj tak ak veríte, že pošta nebude so zásielkami otáľať.

Rýchla pôžička do výplaty je zaujímavo spracovaná aj v tomto anglickom článku, kde sa môžete dozvedieť o jej výhodách a nevýhodách.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *