Zákonná poistka – čo to je?

lamboČo je naozaj najlepšia zákonná poistka, ktorú môžete získať? Je to najlacnejšia? Je to najdrahšia? To nemyslím. Čo keď existuje spôsob, ako dostať vaše súčasné poistenie auta za oveľa menej? Práve preto je najlepšia zákonná poistka a porovnanie cien tak prepojené.  Dám vám takú stratégiu, ktorá zaručene zníži vaše sadzby za poistku na auto…

  • Nie je žiadnym tajomstvom, že môžete získať veľa úspor obracaním a porovnaním zákonných poistiek online. To robí žiadny rozdiel, či chcete kúpiť dom, alebo dodávateľ vám pomôže opraviť pár vecí. Kým sú úspory a získate lepšie ponuky vo väčšine vecí tým, že nakupujete, čiastka môžete ušetriť tým, že nakupujete srpávnu zákonnú poistku môže byť obrovská.
  • Dôvodom je skutočnosť, že rôzne poisťovne majú rôzne skóre, ktoré dávajú každému všeobecne uznávanému parametru pre výpočet vyhliadky úrovne rizika. Čo poisťovňa vypočíta ako risku zákonného poistenia vám je to, čo určuje svoje ceny. Vzhľadom na rovnaký profil a PZP online, každý poisťovateľ bude mať odlišnú sadzbu pre vás. Rozdiel niekedy môže byť viac ako 2000 eur. Takže čo to znamená pre vás? Som rád, že ste chceli.
  • To znamená, že ak viete, ako nakupovať a kde nakupovať na dopyty môžete získať až 50% alebo viac z vašich súčasných nákladov na zákonnej poistke. Budete strácať toľko času a môžete skončiť až tam, že chcete tú starú cestu (pri pohľade cez žlté stránky alebo reklamy a volaním poisťovaciemu agentovi o ponuky). Ale teraz, je to veľmi jednoduché získať ponuky povinného zmluvného poistenia a porovnanie zákonnej poistky online.

Tieto stránky požadujú jednoduché detaily, ktoré vám pomôžu určiť váš profil a požadované krytie. Dostanete 5 ponúk alebo viac pre tento proces, ktorý zvyčajne trvá tri až päť minút. Jedinou výnimkou je, ak používate webové stránky a poistná kalkulačka na zákonné poistenie, ktoré sú prevádzkované poisťovňou a nie sprostredkovateľom poistenia (ktorý vám dáva viac možností).

shaker-3-660Ale pre tých, ktorí naozaj chcú, aby čo najviac usporili ako je to možné, prejsť na 5 z týchto stránok. Dôvodom je, že to urobí vám viac ponúk, čím sa zníži pravdepodobnosť, že si necháte ujsť skvelú ponuku, ktoré nie sú prezentované na niektorej z ďalších lokalít.

Myslíte si, že uloženie €200 alebo viac je niečo, čo môžete získať za 30 minút a viac svojho voľného času? (často trávime hodiny sledovaním televízie). Ale pamätajte, ste mohli získať až €2000 a koľko ponúk a porovnaní cien zákonnej poistky na rôznych stránkach, ktoré navštívite.

Chceli by ste ušetriť €200, 500, 1000 eur alebo viac na vašej poistke na auto? Potom choďte pre tie ponuky zákonného poistenia teraz!